* 16,9-uncia palack: Körülbelül 1,00 és 1,50 dollár
* 24 csomag 16,9 uncia palack: Körülbelül 4,00–6,00 dollár
* 1-gallonos kancsó: Körülbelül 3,00–5,00 dollár
* 3 gallonos kancsó: Körülbelül 6,00 és 10,00 USD
Ezek az árak megváltozhatnak, és az értékesítés, a promóciók és a különleges ajánlatoktól függően változhatnak. Mindig jó ötlet ellenőrizni az árat a boltban vagy az online vásárlás előtt.