Nem. A lollipopok általában cukorból, kukoricacukorszirupból, ízesítőből és élelmiszerszínesítőből készülnek. Nem tartalmaznak állati eredetű összetevőket.
|
Vannak-e állatok a lollipopokban?Nem. A lollipopok általában cukorból, kukoricacukorszirupból, ízesítőből és élelmiszerszínesítőből készülnek. Nem tartalmaznak állati eredetű összetevőket. |